15  жовтня  у НВК№3 відбулася зустріч із воїном  АТО,  батьком учня 2-Б класу Сарахманом Святославом Євгеновичем. Військовий розповідав дітям початкових класів, про те, як на жаль, на терени квітучої, красивої України увірвався демон війни, що посіяв біль, сльози, руїни та окропив кров’ю нашу священну землю. Справжні українські чоловіки не змогли залишитись байдужими до долі своєї Батьківщини, тому стали на захист рідної країни. Вони не знають втоми, не відчувають болю, борються до останньої краплі поту і крові.
    Святослав Євгенович розповідав, як діти сходу не мають можливості ходити до школи, як переховуються у підвалах… Як їм, солдатам,  живеться у окопах на передовій.
      А ще дякував за   нашу підтримка: малюнки, поробки зроблені власними дитячими  руками, листи, теплі речі.
      Дуже важко  і лячно було  слухати його розповідь. Але ми гордимося, що у нас є такі дійсно відважні люди-лицарі, які багато не говорять, а яких видно на ділі.
     На закінчення  зустрічі  діти привітали  Святослава  Євгеновича  із Днем захисника України та побажали міцного здоров'я. Адже найголовніше, щоб наші захисники завжди поверталися живими та здоровими.

  

  

  

  

  

 

 

Категория: Патріотичне виховання | Просмотров: 454 | Добавил: Ольга | Дата: 17.10.2015 | Комментарии (0)