Щорічно 5 листопада ми відзначаємо знаменну подію - це День народження нашої рідної школи. За 48 років існування наш заклад випустив в широкий життєвий шлях 5 поколінь учнів.
Традиційно в цей день на урочистій лінійці ми відкриваємо Дошки пошани «Ми пишаємося ними» та «Кращі спортсмени».
     На лінійці ми відзначаємо кращих учнів закладу, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями й призерами міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інтелектуальних, академічних конкурсах та показали високі досягнення у військово-прикладних видах спорту.
     Ми пишаємося учнями, які щорічно своїми досягненнями примножують славу закладу, вписують нові сторінки в історію рідної школи.
     Для того, аби отримати право бути занесеним на Дошки пошани не достатньо відмінно навчатися i мати зразкову поведінку, потрібно ще й проявити свої таланти в конкурсах та олімпіадах, бути активним учасником громадського життя школи, міста. Мати результативну участь у спортивних змаганнях та здобувати перемоги у військово-прикладних видах спорту. Такі вимоги до кандидатів на звання кращих учнів НВК №3 ставить Положення про шкільні Дошки пошани.
     Надзвичайно приємно, що у нашому закладі 57 учнів є взірцем для однокласників, та 48 учнів є спортивною елітою школи.
     Бажаємо і надалі впевнено крокувати до нових вершин.

  

  

  

  

 

Категория: Патріотичне виховання | Просмотров: 432 | Добавил: Ольга | Дата: 05.11.2015 | Комментарии (0)