З 13.02 по 17.02 2017 року в НВК №3 проходив тиждень початкових класів. У рамках  якого були проведені відкриті уроки, виховні заходи і спортивні змагання. Однією з найяскравіших була виховна година «Людина починається з добра.  Конфлікти і шляхи їх вирішення».
     У нестандартній формі вчитель В.І. Гнаповська та учні 3-х класів, проживали різні  життєві ситуації, проявили себе індикаторами в баченні Добра і Зла, ухвалювали рішення.
     Усе дійство проходило у вигляді судового засідання,  на якому  слухалася справа про обвинувачення негативних якостей людини: жорстокості та байдужості. А також були представлені вагомі речові докази, які свідчили про те, що маленькі душі третьокласників здатні лише на хороші справи.  Тому розглянувши матеріали справи і показ свідків, суд постановив: визнати учнів 3-х класів тими,  що вміють робити тільки добрі вчинки, є вихованими і чемними.
      Активними учасниками заходу були і батьки учнів.
      Щира подяка В.І.Гнаповській за творчий підхід до проведення заходу.
      Такі нестандартні заходи створюють умови для виховання творчої особистості, дають можливість враховувати індивідуальні особливості кожної дитини.
                                                                                                        Заступник директора А.А. Янчевська

  

  

Просмотров: 427 | Добавил: Ольга | Дата: 17.02.2017 | Комментарии (0)