14 лютого - День святого Валентина або День усіх закоханих - дуже ніжне та добре свято, свято кохання та міцної дружби. Відзначають його не тільки дорослі, а і діти. Тому це свято  із задоволенням відзначають у школі.
   13 лютого для учнів 2–А та 2–В класів було проведено вчителями початкових класів Н.С.Пруською та А.Д.Ніколайчук конкурсно-розважальну програму до Дня святого Валентина. В ході святкування другокласники познайомилися з історією виникнення та традиціями цього свята.
   В конкурсах взяли участь 4 дівчинки 2-А класу (Білякова Анна, Федорина Анастасія, Клімчук Тетяна, Свінціцька Анастасія) та 4 хлопчики 2-В класу (Затула Сергій, Комендовський Євген, Панасюк Олександр, Тітарчук Тимофій). Учасники утворили 4 пари, які продовжили змагання. Парам потрібно було познайомитись та уважно придивитись один до одного, щоб у подальшому відповісти на ряд запитань ведучого. Конкурсні завдання для учасників були підібрані так, що в кінцевому результаті  конкурсантами були створені чудові валентинки, які, в свою чергу, прикрасили «Поштові скриньки Валентина».
    Не залишились поза увагою глядачі та уболівальники. На них чекали теж надзвичайно цікаві конкурси та розваги.
І ось настала урочиста мить. За підсумками журі (члени учнівського самоврядування Паренюк Анастасія та Король Олександра) титул «ДРУЖНА ПАРА» отримали  Клімчук Тетяна та Комендовський Євген, «НАЙВЕСЕЛІША ПАРА» -  Білякова Анна та Панасюк Олександр, «НАЙЧАРІВНІША ПАРА» - Федорина Анастасія та Тітарчук Тимофій, «УЛЮБЛЕНА ПАРА ГЛЯДАЧІВ» - Свінціцька Анастасія та Затула Сергій. Журі також визначило найактивніших уболівальників. Ними  стали Андрощук Владислав та Шелюк Тетяна.  
   А вранці 14 лютого саме ці скриньки почали працювати: збирати валентинки для однокласників та однокласниць,  друзів та подружок, класних керівників та вчителів, які працюють у 2-х класах. Всі валентинки були особисто вручені адресатам.

  

  

  

  

Просмотров: 356 | Добавил: Ольга | Дата: 26.02.2018 | Комментарии (0)