З 01.06.2018 року на базі Шепетівського НВК № 3 для учнів школи І ступеня  щорічно організовується  робота  табору відпочинку  з денним перебуванням «Захист». Важливими складовими якого є загони для учнів 1-4 класу: «Водограй», «Мурашки», «Дивосвіт», «Веселка». Організація пришкільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. За короткий проміжок часу працівники табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини. А також доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.    
   У літньому   таборі  сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літній  пришкільний  табір  – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.
   В роботі табору вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання.           Програма дає можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята, подорожі.    
                                                                                                                        Начальни табору Караван А.М.

  

  

  

 

Просмотров: 312 | Добавил: Ольга | Дата: 10.06.2018 | Комментарии (0)