З давніх часів осінь вважалася однією з найважливіших пір року, тому що в цей час починає скорочуватися світловий день, а попереду лежать холодні, темні дні. Особливим споконвіку вважався день осіннього рівнодення, оскільки день і ніч стають рівними за тривалістю. В цей день наші предки  проводили гучні гуляння, присвячені урожаю, та дякували природі перед зимою за її щедрі дари, влаштовували ярмарки та вечорниці, пекли щедрі пироги.
   Оскільки цьогоріч день осіннього рівнодення припав на неділю 23 вересня,  учні 3-В класу разом з класним керівником А.Д.Ніколайчук та  з допомогою батьків вирішили обговорити таку подію на годині класного керівника 24 вересня.
   Цікавою для дітей була інформація про те, що задля залучення вдачі треба було похизуватись цьогорічним урожаєм перед усіма: винести на ярмарку найкращі дари природи, похвалити їх перед людьми для привернення хорошого урожаю на наступний рік.
   Хоча ярмарку в класі не було, але Алла Дмитрівна, Поліна Тарасюк, Тимофій Тітарчук, Олександр Дудар, Максим Яковлєв та Карина Онишко пригощали однокласників яблуками та грушами з власного саду або саду своїх родичів.
А ще діти дякували один одному, співали пісні, відгадували загадки, кріпили на «чарівне дерево» у класі яблучка-стікери про щедру красуню осінь.
   А на сам кінець учні пригощалися смачною випічкою  з яблуками, яку приготувала Валентина Михайлівна Пиріг,  та смакували компотом з фруктів  від Таїсії Михайлівни Грабовської.

Осінь наша, осінь -
Золота година,
Неба ясна просинь,
Пісня журавлина
Бабиного літа
Довгі, білі коси...
І дорослі й діти
Люблять тебе, осінь.
 
Та не тільки славна
За свою ти вроду -
Урожай іздавна
Ти несеш народу:
Щедра і дорідна,
Пахнеш ти медами,
Славиш край наш рідний
Зерном і плодами!
  
  

Просмотров: 308 | Добавил: Паша | Дата: 27.09.2018 | Комментарии (0)