Теплий та неймовірно сонячний жовтень дає можливість подорожувати та пізнавати красу рідного краю. Цим скористалися учні 3-В класу Шепетівського НВК№3 (класний керівник Алла Дмитрівна Ніколайчук) та помандрували екологічною стежкою «Перлина Славутчини», що знаходиться на території гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро».

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» Юрій Олександрович Лукащук та Олександр Вікторович Мнюх провели учнів природничим маршрутом довжиною 3,8 кілометра. На стежині облаштовано 11 оглядових зупинок, на яких діти не тільки милувалися унікальністю флори, фауни та ландшафтного різноманіття території, а й дізнавалися унікальні факти про рослини та тварин нашої місцевості. Із великим зацікавленням слухали розповідь про «Красиві, але небезпечні рослини», будову та терморегуляцію мурашника, виникнення озер. До речі, всі озера тут  рукотворні. А якщо хочете знати,  яким чином вони утворилися, обов’язково пройдіться екологічною стежкою «Перлина Славутчини».  

Були і неприємні моменти. Оглядовий стенд однієї із зупинок був зіпсований, а неподалік озера діти натрапили на купу сміття.

Ліс - джерело сили і могутності українців. І якщо діти 8-річного віку за допомогою дорослих про це починають задумуватися, нас чекає славне майбутнє.

P.S. Естафету походу ми перейняли в учнів 4-В класу (класний керівник Анастасія Миколаївна Караван). Щиро вдячні за ідею.

  

  

Просмотров: 341 | Добавил: Паша | Дата: 22.10.2018 | Комментарии (0)