Я щаслива, бо я - українка, бо народилась і живу на чудовій мальовничій землі –  Україні. Батьківщина для мене, як і для кожного з нас – це рідний край, де живе моя родина, де я живу і навчаюся, де яскраво світить сонце і привітно всміхаються люди. Батьківщина – це земля моїх пращурів. Батьківщина – це рідний дім, де на мене чекають завжди з любов’ю і надією, до якого я завжди буду повертатися, де б я не мандрувала.

У сучасному світі гостро стоїть питання патріотизму і любові до рідного краю. Та хто ж такий справжній патріот?

На мою думку, патріот — це людина, віддана своєму народові, яка любить свою Вітчизну, готова її захищати в найважчі хвилини, людина, що живе і працює заради процвітання свого краю. Можна навести безліч прикладів самовідданої любові українців до своєї Батьківщини. Сьогодення є прикладом цього, адже багато синів і дочок України віддали за неї найдорожче — життя. Ми стали свідками цього. Події Майдану, війна на Сході... І досі пролива­ється кров найщиріших патріотів.

З метою надання моральної підтримки воїнам ООС, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвитку і підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадська спілка "Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції".

         Щорічно наша школа долучається до пітримки воїнів АТО. Учні школи активно беруть участь у формуванні посилок  з теплими речами та засобами особистої гігієни для наших захисників, а також пишуть листи та малюють малюнки.

Я, Пруська Ольга, учениця ІІ курсу ліцею Шепетівського навчально-виховного комплексу №3, як і 350 інших учнів  з 14 областей України, брала участь у цьому конкурсі. Вірш «Україно, не журися»,  написаний мною, поважним журі визнано одним із найкращих. За нього мене нагороджено Дипломом 1 ступеня, а вірш «Брати» посів 2 призове місце.

 Я пишаюся тим, що народ України, переживши немало важких періодів, не втратив головного – віру у свої сили.

Просмотров: 208 | Добавил: marina_muxalchuk3792 | Дата: 04.02.2021 | Комментарии (1)