Найпоширеніші мови в світікитайська, іспанська, англійська й деякі інші мови. Але кожна добре освічена людина в світі говорить англійською, тому що це – мова спіл­кування, бізнесу, науки й культури. Адже, кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось  свого, до чогось нового. Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими  здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.  Наш навчальний заклад активно популяризує та навчає дітей іноземним мовам. Щорічно у кінці вересня стартує тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури, цей рік не став винятком.

Тематична фотозона «# English is not only study, it is also fun» знаменувала початок цікавого і креативного тижня, та зібрала біля себе майже всіх учасників освітнього процесу. Старшокласники з великим задоволенням заповнювали ФБ – сторінки літературних героїв і авторів, переглядали фільми мовою оригіналу, охочі проходили  он-лайн тестування рівня знань з англійської мови. Дуже цікавою виявилась акція «The magic Box», де учні мали змогу розширити свої знання і отримати 12б, відповівши на запитання з російської, німецької та англійської мов. Гра-челендж знавців літературних героїв «Хто я?» розважала та заохочувала п’ятикласників. Між  учнями 6-7 класів була проведена гра-квест «У пошуках чарівної торбинки». Для здобувачів освіти початкової ланки був проведений «День театру мовою оригіналів» -  іноземна мова у світі анімації«Winnie-thePooh and his friends», також діти були у захваті від майстерні «Body Art», яка збирала найпалкіших шанувальників англомовних країн.   Підводячи підсумки створювали «Сторіc  з хештегом #Sweet Memories» «Ми не запам'ятовуємо дні, ми запам'ятовуємо моменти».

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш  духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний  ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

 Із вивченням іноземних мов Ви відкриєте для себе і для своїх діток інше життя, яке наповнене новими знаннями, відкриттями, подорожами світового масштабу!

                                                                               

Просмотров: 128 | Добавил: marina_muxalchuk3792 | Дата: 24.09.2021 | Комментарии (0)