19:30
День Соборності України

    Щороку 22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам,що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, а що у нас єдина держава, а ми-єдиний народ! Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України.
    20 січня, напередодні свята в НВК №3 відбувся відкритий виховний захід, організований класним керівником Піголь І.А. та учнями ІІ курсу ліцею, на якому були присутні учні школи, вчителі та батьки.
Свято розпочалося з виконання Гімну України, який співали усім залом. Ведучі свята Лисай І. та Мазурець А. усіх присутніх ознайомили з ходом подій, що предували Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, та з розвитком української історії після цього.
    Під час свята лунали вірші у виконанні учнів: Лещука О., Тимошенко К., Ходаковської І., Деркачук А., Євича І., Бойка О., Ткачук Д., Атамася В., які закликали усіх  розвивати ідею Соборності України, всіляко підтримувати та захищати її незалежність і суверенітет.
     Зачаровували своїм емоційним виступом вчитель музики Котовська І.Є., дует «Мелодія» (у складі Музики А. таПанчук А.) та учениця ІІ курсу ліцею Яюс О., про непереборний потяг до волі і незалежності та свободи України.
Призери Всеукраїнської гри «Джура» також приймали участь і показали, що вони патріоти своєї країни та є прикладом для наслідування.
     Завершив захід виступ учнівського колективу ІІ курсу з танцем «Україна – Єдина та Соборна» (Мазурець А, Тимошенко К, Деркачук А, Ходаковська І, Яюс О, Атамась В, Бондарева Н, Ткачук Д.).
     Майбутнє України в руках молоді. Від Вас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою та щасливою. Гідно несіть звання українця і гордіться тим,що живемо в такій прекрасній Батьківщині-Україні.

  

  

  

Категорія: Патріотичне виховання | Переглядів: 450 | Додав: Ольга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: