Якщо ти здатен бачити прекрасне,
то тільки тому, що носиш прекрасне всередині себе
Пауло Коельо.

З метою популяризації предметів суспільного і природничого циклу, в період з 02.11 по 06.11. 2020 р., було проведено заходи предметного  тижня, до яких могли долучатися учні та педагоги.
    Наймасовішим став застосунок з використанням веб-дошки padlet, де учасники мали змогу фіксувати визначні місця на карті світу, прикріплюючи особисту інформацію. Кількість учасників склала 53.
Проявити свої науково-пізнавальні здібності учні мали можливість у створенні проектів «Традиції українського народу як основа для сталого розвитку». Переможцями стали: учениця 11-А класу Самкова А. «Tritikum aestivum, як стратегічний продукт минулого і сучасності», учениці 9-В класу Свиридюк Я. та Свердлюк Д. «Харчування українців в основі раціонального харчування», учень 7-В класу Семенюк Д. «Cannabis sativa у побуті українців. Традиції та перспективи культивування».
Учні могли ознайомитися з літературною виставкою «Мандруємо Україною», створити осінній букет до Дня народження школи, відвідавши майстер-клас з фітодизайну, позмагатися у знаннях з географії на вікторині «Місце України в світі». До Дня народження школи також було проведено квест «День школи в музеї». Для п’ятикласників проводились онлайн-змагання зі знання історії України на платформі Classtime, де переможцями стали: 1 місце – Клімчук Т. (5-А), 2 місце – Березенський Д. (5-Б), 3 місце —  Шелюк Т. (5-В).
Для обміну досвідом з педагогічної майстерності здійснено взаємовідвідування уроків: Гродон С.Е. - «Десталінізація», 11-А клас; Семенюк В.В. - «Біологічні ритми», ІІ курс; Слободенюк І.М. - Усний журнал «Подорож неймовірними куточками планети Земля», 11-А клас. Уроки проведено на високому методичному рівні з використанням інтерактивних технологій, технічних засобів навчання, формувального оцінювання, спрямовано на формування життєвих ключових компетентностей учасників освітнього процесу.
Отож, усі змогли зануритися у прекрасні таємниці нашої планети, її природи, історії і відкрити новий потенціал у власних можливостях пізнання та навчально-пошукової діяльності.
В.В.Семенюк, голова методичного циклу вчителів суспільно-природничих дисциплін Шепетівського навчально-виховного комплексу №3

  

 

Категория: Предметні тижні | Просмотров: 232 | Добавил: Паша | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливішими.
                                                     Оскар Уайльд

    Навчання іноземної мови нині розпочинається із дитсадка, найчастіше відбувається за ініціативи батьків та учителів. Батьки усвідомлюють важливість її вивчення із забезпеченням найкращих умов, застосуванням найкращих ідей.

    

Категория: Предметні тижні | Просмотров: 215 | Добавил: Паша | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)

З 22 по 26 квітня в школі проходив ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ. Тематичний тиждень був насичений цікавими заходами, психологічними іграми та учнівськими лекторіями. Учні 7-Б класу взяли участь у психологічному квесті «Креатив Бій»,  де школярі мали змогу розвинути увагу, мислення, пам'ять та творчі здібності. До школи завітав незвичайний гість «Пожирач неприємностей». За правилами гри, усі учасники освітнього процесу, годували пожирача негативними емоціями. Шестикласники зіграли у національно-патріотичну гру «Квітчел»,  яка була спрямована на згуртування учнів, пошук однодумців у прагненні миру. Для учнів школи були проведені відеоперерви психологічних мультиків. А на завершення Тижня психології, для педагогів були організовані хвилинки психологічного розвантаження з елементами арт-терапії.
Проведення тижня психології має велике значення для підвищення психологічної культури, розуміння самого себе як особистості, усвідомлення свого місця серед людей, формування навичок рефлексії, навичок  конструктивної взаємодії з навколишніми, розвиває комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, виковує культуру поведінки.

   

   

 

Категория: Предметні тижні | Просмотров: 290 | Добавил: Паша | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

Він був як полум'я. Його рядки —
Дзвінкі і небезпечні, наче криця,
Переживуть і жито, і пшеницю,
І хліб, і сіль, і війни, і віки.

Леонід Кисельов

Образ Тараса Шевченка є символом української державності, української нації, національної єдності українців, символом внутрішньої свободи, чесності, правди, самовираження, символом, що надихає жити, боротися, кохати - як вічна святиня, як уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, як невмируща душа і пам'ять української нації...

9 березня 2019 року Україна відсвяткувала 205 річницю з Дня народження Великого Співця – Тараса Григоровича Шевченка.

Наш навчальний заклад розробив план проведення Тижня української мови та літератури, зокрема шевченківських днів. З метою вшанування пам’яті та популяризації творчої спадщини Кобзаря було проведено ряд заходів, у яких учні  школи брали активну участь.

Розпочався тиждень цікаво та незвичайно: парад вишиванок зачарував своїм розмаїттям та барвами, а орфоепічні хвилинки «Говоримо правильно» зацікавили та нікого не залишили байдужими. Бібліотекар школи підготувала змістовну і оригінальну виставку «Кобзарів» різного видання, а у вестибюлі школи усі мали змогу переглянути інформаційний стенд «Тарас Шевченко – сонце України».

Упродовж тижня учні та педагоги школи мали змогу переглядати відеокалейдоскоп «Плекаймо рідну мову». А для 3-х класів учні 5-В та 8-А класів підготували і провели вікторину «Юний мовознавець» (вчитель Пашинська Л.П.). Учні залюбки змагалися один з одним за звання «Кращого юного мовознавця». Усі отримали задоволення, а переможці – подарунки. Учні 8-х класів провели Шевченко-квест (вчитель Михальчук М. В.)

5 березня було проведено нестандартний урок (коло спілкування) у 9-А класіна тему: «Приречені на любов… (за творами Т. Г. Шевченка «Катерина», «Наймичка»)» (вчитель Данильченко Н.В.). Учні розмірковували над вічним питанням кохання, висловлювали свою думку, обирали власну позицію, шукали відповіді на важливі життєві питання: засудити чи виправдати, ненавидіти чи кохати, любов окриляє чи розчаровує. Під час спілкування кожен зрозумів по-своєму в чому сенс життя людини і яке значення у її житті має кохання.

6 березня між учнями 6-Б та 6-В класів відбувся Шевченківський  КВК «Знавці творчості Шевченка» (вчителі Фомюк М.В., Костюк Л. С.). Учасники обох команд продемонстрували прекрасні знання творчості Шевченка, декламували вірші, виявили свою кмітливість, ерудицію та показали неабияку спритність. Вболівальники підтримували свої команди гучними оплесками та яскравими плакатами. З невеликим відривом переможцями стали учні 6-Б класу.

9 березня учні 8-х класів взяли участь у онлайн-тестуванні «Як я знаю Шевченка» (вчитель Михальчук М.В.)

Упродовж тижня учні школи створювали спільний проект «Наш Шевченко», який став окрасою вестибюлю.

А виховний захід «Мова та пісня у наших серцях», проведений 11 березня для учнів 5-11 класів (вчителі-словесники),  став своєрідним підсумком усього тижня української мови та літератури.

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись». О. Гончар.

   

   

   

   

Категория: Предметні тижні | Просмотров: 284 | Добавил: Паша | Дата: 15.03.2019 | Комментарии (0)

З метою спрямування учнів на ведення здорового способу життя,у Шепетівському НВК№3 проходив Олімпійський тиждень. Зокрема учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Було проведене свято «Малі олімпійські ігри» для учнів 5-х класів під час якого кращі спортсмени школи,Шамрай Андрій, переможець всеукраїнських змагань з важкої атлетики, Климко Анастасія, призер обласних змагань з легкої атлетики, передавали олімпійський вогонь. З нагоди тижня відбулися ранкові руханки для учнів початкових класів. Було організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 1-11 класів. Учні 7-х класів проявили свої знання під час вікторини «Знавці Олімпійського спорту». Найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.

  

  

Категория: Предметні тижні | Просмотров: 343 | Добавил: Паша | Дата: 25.09.2018 | Комментарии (0)