21:43
Тиждень суспільно-природничих дисциплін

Якщо ти здатен бачити прекрасне,
то тільки тому, що носиш прекрасне всередині себе
Пауло Коельо.

З метою популяризації предметів суспільного і природничого циклу, в період з 02.11 по 06.11. 2020 р., було проведено заходи предметного  тижня, до яких могли долучатися учні та педагоги.
    Наймасовішим став застосунок з використанням веб-дошки padlet, де учасники мали змогу фіксувати визначні місця на карті світу, прикріплюючи особисту інформацію. Кількість учасників склала 53.
Проявити свої науково-пізнавальні здібності учні мали можливість у створенні проектів «Традиції українського народу як основа для сталого розвитку». Переможцями стали: учениця 11-А класу Самкова А. «Tritikum aestivum, як стратегічний продукт минулого і сучасності», учениці 9-В класу Свиридюк Я. та Свердлюк Д. «Харчування українців в основі раціонального харчування», учень 7-В класу Семенюк Д. «Cannabis sativa у побуті українців. Традиції та перспективи культивування».
Учні могли ознайомитися з літературною виставкою «Мандруємо Україною», створити осінній букет до Дня народження школи, відвідавши майстер-клас з фітодизайну, позмагатися у знаннях з географії на вікторині «Місце України в світі». До Дня народження школи також було проведено квест «День школи в музеї». Для п’ятикласників проводились онлайн-змагання зі знання історії України на платформі Classtime, де переможцями стали: 1 місце – Клімчук Т. (5-А), 2 місце – Березенський Д. (5-Б), 3 місце —  Шелюк Т. (5-В).
Для обміну досвідом з педагогічної майстерності здійснено взаємовідвідування уроків: Гродон С.Е. - «Десталінізація», 11-А клас; Семенюк В.В. - «Біологічні ритми», ІІ курс; Слободенюк І.М. - Усний журнал «Подорож неймовірними куточками планети Земля», 11-А клас. Уроки проведено на високому методичному рівні з використанням інтерактивних технологій, технічних засобів навчання, формувального оцінювання, спрямовано на формування життєвих ключових компетентностей учасників освітнього процесу.
Отож, усі змогли зануритися у прекрасні таємниці нашої планети, її природи, історії і відкрити новий потенціал у власних можливостях пізнання та навчально-пошукової діяльності.
В.В.Семенюк, голова методичного циклу вчителів суспільно-природничих дисциплін Шепетівського навчально-виховного комплексу №3

  

Категорія: Предметні тижні | Переглядів: 234 | Додав: Паша | Теги: Предметний тиждень, Шепетівка, Тиждень суспільно-природничих дисци, НВК №3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email *:
Код *: