НАГАДУЄМО!

Навчання із використанням дистанційних технологій здійснюється у двох режимах: синхронному та асинхронному.

Синхронний режим (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу) – усі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі (чат, meet), співпраця у режимі реального часу. Учні долучаються до вчителя за розкладом. 

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за розкладом. Учитель розміщує навчальні матеріали, перелік цифрових ресурсів, завдань в Інтернеті; зазначає термін виконання завдань, надісланих для зворотного зв’язку. Учні, одержавши вказівки, самостійно виконують завдання, спілкуючись один з одним та вчителем через чат месенджер Viber.

Графік онлайн-уроків розроблено на основі затвердженого розкладу на навчальний рік. Уроки, які позначені жовтим кольором проводяться синхронно (он-лайн режим) щотижня, синій – асинхронно (щотижня), бежевим – синхронно або асинхронно за вибором вчителя (через тиждень), червоним - синхронно або асинхронно за вибором вчителя (раз у два тиждні).

Розклад дзвінків залишається без змін.

Тривалість онлайн уроків буде здійснюватися із дотриманням вимог законодавства про освіту, санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, захистом персональних даних.

Адміністрація закладу

Категорія: Дистанційне навчання | Додав: marina_muxalchuk3792 (29.10.2021)
Переглядів: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email *:
Код *: