Нагадуємо!!!

Наказ "Про організацію освітнього процесу в Шепетівському навчально-виховному комплексі №3 з 14.03.2022"

ПОЛОЖЕННЯ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 Хмельницької області

Розклад уроків для учнів 1-4 класів

Розклад уроків для учнів 5-11 класів

НАГАДУЄМО!

Навчання із використанням дистанційних технологій здійснюється у двох режимах: синхронному та асинхронному.

Синхронний режим (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу) – усі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі (чат, meet), співпраця у режимі реального часу. Учні долучаються до вчителя за розкладом.

Інклюзивне навчання здійснюється в синхронному режимі відповідно до розкладу.

Для учнів, які через поважні причини не зможуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії, буде забезпечено використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв'язок, Viber тощо).

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за розкладом. Учитель розміщує навчальні матеріали, перелік цифрових ресурсів, завдань в Інтернеті; зазначає термін виконання завдань, надісланих для зворотного зв’язку. Учні, одержавши вказівки, самостійно виконують завдання, спілкуючись один з одним та вчителем через чат месенджер Viber.

Графік онлайн-уроків розроблено на основі затвердженого розкладу на навчальний рік. Уроки, які позначені жовтим кольором проводяться синхронно (он-лайн режим) щотижня,  синій – асинхронно (щотижня), бежевим – синхронно або асинхронно за вибором вчителя (через тиждень), червоним - синхронно або асинхронно за вибором вчителя (раз у два тиждні).

Розклад дзвінків залишається без змін.

Тривалість онлайн уроків буде здійснюватися  із дотриманням вимог законодавства про освіту, санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, захистом персональних даних.

Адміністрація закладу

Категорія: Дистанційне навчання | Додав: marina_muxalchuk3792 (14.03.2022)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email *:
Код *: