Організація дистанційного навяання у 2022-2023 н.р.

НАГАДУЄМО!

Навчання із використанням дистанційних технологій здійснюється у двох режимах: синхронному та асинхронному.

Синхронний режим (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу) – усі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі (чат, meet), співпраця у режимі реального часу. Учні долучаються до вчителя за розкладом.

Інклюзивне навчання здійснюється в синхронному режимі відповідно до розкладу.

Для учнів, які через поважні причини не зможуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії, буде забезпечено використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв'язок, Viber тощо).

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за розкладом. Учитель розміщує навчальні матеріали, перелік цифрових ресурсів, завдань в Інтернеті; зазначає термін виконання завдань, надісланих для зворотного зв’язку. Учні, одержавши вказівки, самостійно виконують завдання, спілкуючись один з одним та вчителем через чат месенджер Viber.

Графік онлайн-уроків розроблено на основі затвердженого розкладу на навчальний рік. Уроки, які позначені жовтим кольором проводяться синхронно (онлайн режим) щотижня,  синій – асинхронно (щотижня), бежевим – синхронно або асинхронно за вибором вчителя (через тиждень), зеленим - синхронно або асинхронно за вибором вчителя (раз у два тижні).

Розклад дзвінків залишається без змін.

Тривалість онлайн уроків буде здійснюватися  із дотриманням вимог законодавства про освіту, санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, а саме для:

  • 1-2 класів – 3 навчальних занять – по 20 хвилин;
  • 3-4 класів – 4 навчальних занять – по 20 хвилин;
  • 5-6 класів – 4 навчальних занять – по 25 хвилин;
  • 7-9 класів – 5 навчальних занять – по 25 хвилин;
  • 10-11 класів – 6 навчальних занять – по 25 хвилин.

 

Адміністрація закладу


Розклад уроків для учнів 5-11 класів

Категорія: Дистанційне навчання | Додав: marina_muxalchuk3792 (03.10.2022)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email *:
Код *: